HGK3AF222MH2B3.5W
MFR.Part #
HGK3AF222MH2B3.5W
JLCPCB Part #
C523856
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 2.2nF 5mm Y5V Plugin,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS