HJB471KA4BW
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
HJB471KA4BW
JLCPCB Part #
C2905831
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 250V、400V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS