WTR10D2R5ME3B3.5W
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
WTR10D2R5ME3B3.5W
JLCPCB Part #
C5680130
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+170℃ 12.5mm 17mW/℃ 2.5Ω 43s 5A 5mm 7.5mm ±20% Plugin,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS