HGK3DE102MG2BW
MFR.Part #
HGK3DE102MG2BW
JLCPCB Part #
C2905818
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 2kV 5mm Y5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS