HGK3JB471KG4BW-D、T
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
HGK3JB471KG4BW-D、T
JLCPCB Part #
C2848154
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 470pF 6kV Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS