HGK3AE103MG3BW
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
HGK3AE103MG3BW
JLCPCB Part #
C2916130
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 1kV 7.5mm Y5U ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS