HGK3AB151KA2BW
MFR.Part #
HGK3AB151KA2BW
JLCPCB Part #
C2905889
Package
Plugin,P=5mm
Description
150pF 1kV 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS