HGK3AF333ZA4BW
MFR.Part #
HGK3AF333ZA4BW
JLCPCB Part #
C2905908
Package
Plugin,P=10mm
Description
-20%~+80% 10mm 1kV 33nF Y5V 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS