HME332MG3BW-F6001
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
HME332MG3BW-F6001
JLCPCB Part #
C523852
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3.3nF 400V ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS