HGT3DS470KG2BW
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
HGT3DS470KG2BW
JLCPCB Part #
C2905835
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 47pF 5mm SL ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS