Y6071400R000V9L
MFR.Part #
Y6071400R000V9L
JLCPCB Part #
C1494792
Description
-55℃~+125℃ 300mW 400Ω Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS