CPR102R000KE10
MFR.Part #
CPR102R000KE10
JLCPCB Part #
C3421236
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS