Y6071400R000F9L
MFR.Part #
Y6071400R000F9L
JLCPCB Part #
C1492643
Description
-55℃~+125℃ 300mW 400Ω Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS