Y6071100R000V9L
MFR.Part #
Y6071100R000V9L
JLCPCB Part #
C1491239
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 300mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS