ERC655K1100FEEB500
MFR.Part #
ERC655K1100FEEB500
JLCPCB Part #
C3475141
Description
-65℃~+175℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS