CRCW1210121RFKTA
MFR.Part #
CRCW1210121RFKTA
JLCPCB Part #
C4159821
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount