RNC50J1542FRB14
MFR.Part #
RNC50J1542FRB14
JLCPCB Part #
C3558623
Description
-65℃~+175℃ 100mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors