Y078510K8700B9L
MFR.Part #
Y078510K8700B9L
JLCPCB Part #
C1467661
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10.87kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS