Y00759K09000D0L
MFR.Part #
Y00759K09000D0L
JLCPCB Part #
C1459696
Description
-55℃~+125℃ 300mW 9.09kΩ ±0.5% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors