H4P22R6DCA
MFR.Part #
H4P22R6DCA
JLCPCB Part #
C5649126
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS