Y078510K0000B9L
MFR.Part #
Y078510K0000B9L
JLCPCB Part #
C1468615
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS