Y078510K9000B9L
MFR.Part #
Y078510K9000B9L
JLCPCB Part #
C1467656
Description
-55℃~+125℃ 10.9kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS