Y1445176R000T9L
MFR.Part #
Y1445176R000T9L
JLCPCB Part #
C1481178
Description
-55℃~+125℃ 176Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS