Y0095100R000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0095100R000F9L
JLCPCB Part #
C1496853
Package
Plugin,D6.6xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 250mW Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS