Y0075100R000F9L
MFR.Part #
Y0075100R000F9L
JLCPCB Part #
C1459783
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS