Y0098100R000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0098100R000F9L
JLCPCB Part #
C1458717
Package
Plugin,7.8x6.6mm
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 600mW Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,7.8x6.6mm Through Hole Resistors ROHS