Y0013100R000F9L
MFR.Part #
Y0013100R000F9L
JLCPCB Part #
C1486065
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 2W ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS