RNC60J1783BRR36
MFR.Part #
RNC60J1783BRR36
JLCPCB Part #
C3534787
Description
-65℃~+175℃ 178kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors