Y009520K0000F9L
MFR.Part #
Y009520K0000F9L
JLCPCB Part #
C1457485
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 250mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS