BFC238564272
MFR.Part #
BFC238564272
JLCPCB Part #
C3800556
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 2.7nF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS