WSR3R1000FEK
MFR.Part #
WSR3R1000FEK
JLCPCB Part #
C1357867
Description
100mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 4527 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS