RN60D30R9FR36
MFR.Part #
RN60D30R9FR36
JLCPCB Part #
C1770889
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors