WSTM4527QLR020FMR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
WSTM4527QLR020FMR
JLCPCB Part #
C20350444
Package
4527
Description
20mΩ 4W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 4527 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS