WSR3R1500FEK
MFR.Part #
WSR3R1500FEK
JLCPCB Part #
C4193737
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS