RN60E9092DBSL
MFR.Part #
RN60E9092DBSL
JLCPCB Part #
C1428715
Description
-65℃~+175℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors