WSR3R1800FEK
MFR.Part #
WSR3R1800FEK
JLCPCB Part #
C4214596
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS