WSR3R1000FEB
MFR.Part #
WSR3R1000FEB
JLCPCB Part #
C1518086
Description
100mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 4527 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS