WSR3R0232DBA
MFR.Part #
WSR3R0232DBA
JLCPCB Part #
C4276069
Description
-65℃~+275℃ 23.2mΩ 3W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount