MAL250074392E3
MFR.Part #
MAL250074392E3
JLCPCB Part #
C1619487
Package
Bolt,D76xL111.7mm
Description
-40℃~+85℃ 111.7mm 28.8A@120Hz 29mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 31.8mm 3900uF 420V 76mm ±20% 螺栓,D76xL111.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS