WSR3R0247DBA
MFR.Part #
WSR3R0247DBA
JLCPCB Part #
C4071928
Description
-65℃~+275℃ 24.7mΩ 3W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount