WSR3R0233DTA
MFR.Part #
WSR3R0233DTA
JLCPCB Part #
C3929814
Description
-65℃~+275℃ 23.3mΩ 3W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount