RN60E1651FRE6
MFR.Part #
RN60E1651FRE6
JLCPCB Part #
C1795416
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors