WSR2R3320FBA
MFR.Part #
WSR2R3320FBA
JLCPCB Part #
C4182587
Description
-65℃~+275℃ 2W 332mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount