RNC55H4221BSB1465
MFR.Part #
RNC55H4221BSB1465
JLCPCB Part #
C3478822
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors