WSR2R5600FEK
MFR.Part #
WSR2R5600FEK
JLCPCB Part #
C4213087
Description
-65℃~+275℃ 2W 560mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS