WSR2R5000FEK
MFR.Part #
WSR2R5000FEK
JLCPCB Part #
C6327430
Description
-65℃~+275℃ 2W 500mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS