WSR2R4300FEA
MFR.Part #
WSR2R4300FEA
JLCPCB Part #
C4067911
Description
-65℃~+275℃ 2W 430mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS