RN50C5492FBSL
MFR.Part #
RN50C5492FBSL
JLCPCB Part #
C1425838
Description
-65℃~+175℃ 50mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors