TNPU08054K12AZEN00
MFR.Part #
TNPU08054K12AZEN00
JLCPCB Part #
C3954836
Description
-55℃~+125℃ 125mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS