WSR2R2500FEB
MFR.Part #
WSR2R2500FEB
JLCPCB Part #
C3987847
Description
-65℃~+275℃ 250mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS